OFERTA

Meblekuchenne

Przy urządzaniu kuchni bardzo istotne jest połączenie funkcjonalności i estetyki, dlatego też meble kuchenne robione na wymiar sprawdzą się w każdym przypadku nie zależnie od tego jak duża jest powierzchnia. Przemyślane i prawidłowe rozplanowanie sprawi, że kuchnia będzie wygodna i funkcjonalna. Nasze meble wykonujemy z zastosowaniem:

  • płyt laminowanych
  • MDF – lakierowany kolor wg życzenia klienta
  • MDF – foliowany
  • MDF – foliowany
  • frontów drewnianych
  • fornir

Uzupełnieniem naszej oferty jest wyposażenie mebli w akcesoria tj. cargo, kosze, ociekarki szuflady, prowadnice, uchwyty, reling, oświetlenie, podnośniki. Pracujemy na akcesoriach takich firm jak BLUM, GTV, LAGUNA, GAMET.

Blatykuchenne

Jednym z najistotniejszych elementów każdej kuchni jest wysokiej jakości blat kuchenny który tworzy cenną powierzchnie roboczą. Nasza firma proponuje państwu blaty o zróżnicowanej kolorystyce i wzornictwie gwarantując bardzo wysoką trwałość .W naszej ofercie posiadamy blaty laminowane, granitowe, drewniane. Najwyższą jakość naszych blatów zapewnia współpraca z firmami PFLEIDERER, KRONOSPAN, JUAN.

Szafawnękowa

Szafa wnękowa wykonana jest z płyty o grubości 18mm.Drzwi przesuwne w szafie zapewniają wygodny dostęp do wnętrza szafy. Do produkcji drzwi używamy płyty 18 mm oraz profili aluminiowych rączek co zapewnia iż drzwi są stabilne i odporne na odkształcenia. Stosujemy także inne wypełnienia są nimi lacobel, grafika na szkle, lustra lub elementy łączone które mocujemy na płycie by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo użytkownika.

Szafawolnostojąca

Szafy wolnostojące w odróżnieniu od szaf wnękowych posiadają wszystkie boki, dół, a także plecy. Drzwi do szaf można zamontować w systemie przesuwnym jak również drzwi otwierane na boki. Materiałem na taki drzwi może być płyta laminowana, lakierowana MDF, lustra, grafika na szkle.